طراحی و اجرای دکوراسیون

بازسازی خانه را برای خانه هایی با سن بناهای بالا اجرا می شود که در این کار اول از همه باید به نقشه کشی کامل ساختار ها با شرح کلی آن از قبیل مشخصات کلی ساختمان، سن بنا، قوانین شهرداری کاربری ساختمان، مصالح، استاندارد قطعات(که از چه وسایل با چه درجه ای از مرقوبیت و یا سازگار با بنا باید استفاده شود که این کار در بعضی از کار های باز سازی بسیار فنی است.)،خدمات فنی و تاسیساتی و همچنین به خصوصیات ساختاری هر ساختمان باید پرداخته شود.

دز آشپز خانه ها به فراخور نیازتان از کابینت ها استفاده کنید به این معنا که اگر از ظروف چینی و غیره ای که به ندرت از آنها استفاده می شود دارید پیشنهاد می شود از کابینت های طبقه دار استفاده شود و برای لوازم شوینده از کابیت های یک تکه استفاده کنید و همچنین پیشنهاد می شود بجاد استفاده از سیستم های تهویه گردشی از سیستم های مکش هوا ماند هود ها استفاده شود. در طراحی آشپزخانه باید به ابعاد کابینت و لوازم داخل آن توجه کرد و همچنین به دلیل استفاده از لوازم برقی زیاد در آشپزخانه پیشنهاد می شود از پریز به حد کافی در هر منطقه از آشپزخانه استفاده شود و برای منطقه تهیه مواد غذایی استفاده از یک جفت پریز برق الزامی است.

ما را دنبال کنید

آلبومهای موجود دراک دکور

آلبوم جدید SHANDY - آلبوم HEAVEN

آلبوم CHILHOOD - آلبوم IMPRESS

آلبوم LOVEHOUSE - آلبوم TORNADO

ارتباط با ما

دراک دکور بزرگترین واردکننده کاغذ دیواری

  • مدیر فروش: 09121898336
  • تلفن دفتر مرکزی: 02144956936 و 7
  • ايميل: info@derakdecor.com
  • فکس:02144061460

خدمات دراک

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…