Explore

بازسازی ساختمان چرا و چگونه انجام می گیرد؟

بعد از اینکه مدت زمان زیادی از عمر ساختمان و یا آپارتمانی که در آن زندگی می کنیم، می گذرد این گذر زمان باعث می شود که مکان زندگیمان دچار پوسیدگی و همچنین خرابی گردد که این موارد می تواند از جمله پوسیدگی لوله های فاضلاب و خرابی سقف و دیوار،پوسیدگی لوله های شوفاژ و خرابی کف ساختمان، مستهلک شدن کاشی های حمام و سرویس بهداشتی،سیاه شدن رنگ دیوار،قدیمی شدن کمد دیواری ها،خراب شدن شیرهای آب،فرسوده شدن کابینت آشپزخانه و غیره که تمامی اینها باعث می شود که برای بازسازی ساختمان و یا بازسازی آپارتمان خود اقدام کنیم.

یکی دیگر از اهداف دراک دکور بازسازی و زیبا سازی منازل شما می باشد که دریک زمان مشخص زمانی و طی برنامه ریزی دقیق سعی در زیباتر شدن منازل می پردازیم

ما با توجه به سلیقه مشتری کار بازسازی و نوسازی ساختمان را انجام می دهیم و چیزی که در ذهن مشتری وجود دارد را به نتیجه خواهیم رساند. قبل از شروع کار حتما طرح دکوراسیون داخلی و یا طرح نمای بیرون بسته به نوع تغییراتی که باید انجام گیرد به مشتری داده می شود تا مشتری قبل از شروع کار متوجه شود که منزلش به شکلی درخواهد آمد، تا با خیالی آسوده در این راستا قدم بردارد.

صنایع تولیدی و خدماتی بهینه ساز با بیش از 40 سال تجربه در این امر این اطمینان را به شما هموطنان عزیز می دهد که کار با کیفیت از جمله اهداف ماست و راضی بودن مشتری پایان کار و دیدن ساختمان بازسازی شده خود که به صورت شگفت انگیزی در روحیه او تاثیر دارد آرزوی تک تک پرسنل بهینه ساز می باشد.

 

بازسازی ساختمان

طراحی و اجرای دکوراسیون

بازسازی خانه را برای خانه هایی با سن بناهای بالا اجرا می شود که در این کار اول از همه باید به نقشه کشی کامل ساختار ها با شرح کلی آن از قبیل مشخصات کلی ساختمان، سن بنا، قوانین شهرداری کاربری ساختمان، مصالح، استاندارد قطعات(که از چه وسایل با چه درجه ای از مرقوبیت و یا سازگار با بنا باید استفاده شود که این کار در بعضی از کار های باز سازی بسیار فنی است.)،خدمات فنی و تاسیساتی و همچنین به خصوصیات ساختاری هر ساختمان باید پرداخته شود.

دز آشپز خانه ها به فراخور نیازتان از کابینت ها استفاده کنید به این معنا که اگر از ظروف چینی و غیره ای که به ندرت از آنها استفاده می شود دارید پیشنهاد می شود از کابینت های طبقه دار استفاده شود و برای لوازم شوینده از کابیت های یک تکه استفاده کنید و همچنین پیشنهاد می شود بجاد استفاده از سیستم های تهویه گردشی از سیستم های مکش هوا ماند هود ها استفاده شود. در طراحی آشپزخانه باید به ابعاد کابینت و لوازم داخل آن توجه کرد و همچنین به دلیل استفاده از لوازم برقی زیاد در آشپزخانه پیشنهاد می شود از پریز به حد کافی در هر منطقه از آشپزخانه استفاده شود و برای منطقه تهیه مواد غذایی استفاده از یک جفت پریز برق الزامی است.

ما را دنبال کنید

آلبومهای موجود دراک دکور

آلبوم جدید SHANDY - آلبوم HEAVEN

آلبوم CHILHOOD - آلبوم IMPRESS

آلبوم LOVEHOUSE - آلبوم TORNADO

ارتباط با ما

دراک دکور بزرگترین واردکننده کاغذ دیواری

  • مدیر فروش: 09121898336
  • تلفن دفتر مرکزی: 02144956936 و 7
  • ايميل: info@derakdecor.com
  • فکس:02144061460

خدمات دراک

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…